Urząd m.st. Warszawy                    Urząd Dzielnicy Bemowo                      Urząd Dzielnicy Wola                      WAT                     Senior                       Jestem w formie
Untitled Document


MENU GŁÓWNE
 
Strona główna
Komunikaty
Kontakt
Wykłady i zajęcia
Władze i organy UTW
Pismo "Nasz wiek"
Rekrutacja
Historia UTW
Galeria zdjęć
Nasze pasje
Akty prawne


ARCHIWUM
 
Pismo "Nasz wiek"
Wykłady i zajęcia
Galeria zdjęć
Wycieczki
Pozostałe

Untitled Document
 
  . DODATKOWE TERMINY ZAPISÓW I WPŁAT
 
 

 

Dodatkowe terminy zapisów i wpłat składek członkowskich i na zajęcia w dniach 18 i 25 września (piątek) w sali 125 w godzinach 12:30-14:30.

Bilans i pozostałe dokumenty finansowe na Walne Zebranie do wglądu u Pani Urszuli Adamczyk w siedzibie Bemowskiego Centrum Kultury ul. Powstańców śląskich 44 w poniedziałek i środę w godzinach 10:30-14:00.

  . INAUGURACJA
 
 

 

INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2020/2021

odbędzie się 15 września 2020 O GODZ. 11.00 w AMFITEATRZE w PARKU GÓRCZEWSKA ul. RAGINISA

Zapraszamy
Zarząd UTW Woli i Bemowa

  . WALNE ZEBRANIE
 
 

 

Z A W I A D O M I E N I E

Zarząd Stowarzyszenia UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU WOLI I BEMOWA w Warszawie zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo Wyborcze, w dniu 22 września 2020 o godz. 11.00. Drugi termin zebrania wyznacza w dniu 22 września 2020r. o godz. 11:15.
Jednocześnie informuje, że sprawozdanie finansowe za 2019 r. będzie wyłożone do wglądu słuchaczy w "Dwóch Jelonkach", ul. Powstańców śląskich 44, u p. Urszuli Adamczyk (I piętro), w poniedziałki i środy, w godz. 10:30-14:00.

  . GIMNASTYKA DLA UMYSŁU SENIORA
 
 

 

Ostatni czas był dla nas wszystkich bardzo trudny, ale w szczególności negatywnie odbił się na seniorach. Miesiące izolacji i braku aktywności bardzo rzutują na osoby po 60-tym roku życia. Statystycznie są one nie tylko zagrożone ze strony wirusa, ale i bardziej narażone na problem osamotnienia. Również fakt, że uniwersytety trzeciego wieku zostały zamknięte nie pomógł w sytuacji.

Prezentujemy obszerny poradnik pt. "Gimnastyka dla seniorów" Ten tekst przedstawia wiele możliwości na pozostanie w dobrej formie intelektualnej. Wiele z tych aktywności nadaje się także do wykonywania podczas przebywania we własnym domu.

Artykuł ten jest częścią dłuższego poradnika zawierającego parę wskazówek na temat spędzania wolnego czasu na emeryturze. Radzimy w nim między innymi, jak pozostać w dobrej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej. Proponujemy proste ćwiczenia dla ciała i umysłu. Podajemy także pomysły gdzie i w jaki sposób spędzać czas wolny, żeby nie czuć się samotnym.


  . TRENING PAMIĘCI
 
 

 

Szanowni Państwo,

opublikowałam już 3 filmiki na You Tube do trenowania pamięci:

odcinek 1
https://www.youtube.com/watch?v=fBC0vdtl4W4

odcinek 2
https://www.youtube.com/watch?v=Boa78R3WHRE&t=6s

odcinek 3
https://www.youtube.com/watch?v=9FBMVSLjQ6g

Trening Pamięci dla Seniorów

pozdrawiam i życzę zdrowia
Edyta Bonk


 
     
  . KORONAWIRUS - INFORMACJE RÓZNE
 
 


List od Fundacji OPUTW >>>

Tarcza dla III sektora >>>

Poradnik - Cyberbezpieczeństwo >>> 
     
Untitled Document
  © Uniwersytet Trzeciego Wieku Woli i Bemowa 2013