Urząd m.st. Warszawy                    Urząd Dzielnicy Bemowo                      Urząd Dzielnicy Wola                      WAT                     Senior                       Jestem w formie
Untitled Document


MENU GŁÓWNE
 
Strona główna
Komunikaty
Kontakt
Wykłady i zajęcia
Władze i organy UTW
Pismo "Nasz wiek"
Rekrutacja
Historia UTW
Galeria zdjęć
Nasze pasje
Akty prawne


ARCHIWUM
 
Pismo "Nasz wiek"
Wykłady i zajęcia
Galeria zdjęć
Wycieczki
Pozostałe

Untitled Document
 
  . OGŁOSZENIE - BASEN
 
 

 

W związku z uruchomieniem zajęć na basenach uprzejmie informujemy, że zajęcia na ul. Garbińskiego odbywają się w środy o godzinie 15:00 a na ul. Oławskiej w czwartki o godzinie 14:30. W przypadku większej ilości zainteresowanych uruchomimy zajęcia na ul. Oławskiej w pierwotnym grafiku tj. w czwartki i piątki.

Zarząd UTW Woli i Bemowa


  . GIMNASTYKA DLA UMYSŁU SENIORA
 
 

 

Ostatni czas był dla nas wszystkich bardzo trudny, ale w szczególności negatywnie odbił się na seniorach. Miesiące izolacji i braku aktywności bardzo rzutują na osoby po 60-tym roku życia. Statystycznie są one nie tylko zagrożone ze strony wirusa, ale i bardziej narażone na problem osamotnienia. Również fakt, że uniwersytety trzeciego wieku zostały zamknięte nie pomógł w sytuacji.

Prezentujemy obszerny poradnik pt. "Gimnastyka dla seniorów" Ten tekst przedstawia wiele możliwości na pozostanie w dobrej formie intelektualnej. Wiele z tych aktywności nadaje się także do wykonywania podczas przebywania we własnym domu.

Artykuł ten jest częścią dłuższego poradnika zawierającego parę wskazówek na temat spędzania wolnego czasu na emeryturze. Radzimy w nim między innymi, jak pozostać w dobrej formie zarówno fizycznej jak i psychicznej. Proponujemy proste ćwiczenia dla ciała i umysłu. Podajemy także pomysły gdzie i w jaki sposób spędzać czas wolny, żeby nie czuć się samotnym.


  . TRENING PAMIĘCI
 
 

 

Szanowni Państwo,

opublikowałam już 3 filmiki na You Tube do trenowania pamięci:

odcinek 1
https://www.youtube.com/watch?v=fBC0vdtl4W4

odcinek 2
https://www.youtube.com/watch?v=Boa78R3WHRE&t=6s

odcinek 3
https://www.youtube.com/watch?v=9FBMVSLjQ6g

Trening Pamięci dla Seniorów

pozdrawiam i życzę zdrowia
Edyta Bonk


 
     
  . KORONAWIRUS - INFORMACJE RÓZNE
 
 


List od Fundacji OPUTW >>>

Tarcza dla III sektora >>>

Poradnik - Cyberbezpieczeństwo >>> 
     
Untitled Document
  © Uniwersytet Trzeciego Wieku Woli i Bemowa 2013